Untitled Document
Bize Ulaşın : Albio Kimyevi Maddeler İthalat ve Ticaret A.Ş. 0216 469 23 30 Ankara Ofis 0312 431 00 39
Albio » Kurumsal »  İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız
Şirketimiz OHSAS 18001:2007 standardının gerekeni karşılayan, İş Sağlığı ve Güvenliği sistemini kurmuş ve bu sistemin uygulanmasını sağlayacak tedbirler almıştır.
Standart kuralları, şirketimizin faaliyet alanı, çalışma şekli ve organizasyon yapısı dikkate alınarak uygulanmaktadır. Çalışanlar çalışma ortamından kaynaklanabilecek hastalıklara karşı aşılanmakta ve belirli aralıklarla kontrolleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, çalışanlarımızın özel sağlık sigortaları 2015 yılı itibari ile firmamız tarafından yaptırılmıştır.
Şirketimiz, her türlü yaralanmaların ve mesleki hastalıkların önlenmesine öncelik vermeyi, İş Sağlığı ve Güvenliği performanslarını sürekli iyileştirmeyi, yürürlükteki yasal ve diğer şartlara uymayı, maruziyetlerle ilgili çalışmalar yapmayı kendine amaç edinmiş ve taahhüt etmiştir. Dolayısıyla, bu amaç doğrultusunda, İş Sağlığı ve Güvenliği devamlı oalrak ve titizlikle uygulanmakta ve güncellenmektedir. Bu çalışmalar, sadece şirket bünyesi ile kısıtlı kalmayıp, tedarikçi ve müşterileri de kapsamaktadır. Böylece, meydana gelebilecek riskler kaynağında dikkate alınarak, çalışanların güvenli ortamlarda çalışmaları ve iş kazalarının da en aza indirilmeleri sağlanmış olmaktadır.
Şirketimiz, duyarlı bir toplum oluşturmak, çalışanları bilinçlendirmek, bunları sağlamak amacıyla eğitimler düzenlemek ve ilgili sorumluluk belgelerini topluma açık tutmayı da bir görev olarak kabul ve taahhüt etmiştir.
 
Anasayfa | Kurumsal | Temsilciliklerimiz | Hizmet Ağı | İnsan Kaynakları | Duyurular | İletişim