Untitled Document
Bize Ulaşın : Albio Kimyevi Maddeler İthalat ve Ticaret A.Ş. 0216 469 23 30 Ankara Ofis 0312 431 00 39
Albio » Kurumsal »  Kalite Politikamız
Kalite Politikamız
Sağlık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, tüm yasal mevzuat kapsamındaki uygulamalar ile müşterilerine en güvenilir ürünler ve en iyi satış sonrası hizmet sunmayı hedeflemiştir. Bu hedeflerine ulaşırken, çalışanların şirkete bağlılığını ve memnuniyetini arttırmak amacıyla, sürekli eğitim ve kişisel gelişimi sağlamayı, bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile katılımcı yönetimi benimsemiştir.
İçinde bulunduğumuz sektör itibariyle, sağlığın, insan yaşamı için en vazgeçilmez öğe olduğuna inanan tüm şirket elemanları, şirketteki konumları ne olursa olsun, verilen görevi bu anlayış doğrultusunda yerine getirmekte ve bunun mutluluğunu yaşamaktadırlar. Dolayısıyla, sunulan hizmet ister ürün tedariki, isterse bakım onarım olarak insan sağlığına katkıda bulunsun, tarafımızca hayati bir görev olarak algılanmaktadır.
Üst yönetim liderliğinde, tüm ALBİO A.Ş. çalışanları, uygulanmakta olan Toplam Kalite Yönetimine gereken önemi göstermek ve gelişmekten sorumludur. Bu nedenle firmamız, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasını kabul ve taahhüt eder.
Kalitenin sürekli uygunluk içerisinde gözden geçirilerek hedefleri her zaman daha yükseğe taşıyarak, müşteri memnuniyetinin sürekli olarak arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmayı ve bunların sonuçlarını ölçerek, her alanda performans değerlendirme analizleri gerçekleştirmeyi, elde edilen bu sonuçları değerlendirmeyi, şirket içinde ve dışında gelişmeye açık alanları zamanında tespit ederek sürekli iyileştirici faaliyetlerde bulunmayı kabul ve taahhüt eder.
 
Anasayfa | Kurumsal | Temsilciliklerimiz | Hizmet Ağı | İnsan Kaynakları | Duyurular | İletişim