Untitled Document
Bize Ulaşın : İstanbul Ofis 0216 469 23 30 Ankara Ofis 0312 431 00 39
Albio » Kurumsal »  Hakkımızda
Hakkımızda
Firmamız kurulduğu 1983 yılından itibaren, halkımızın hayat kalitesini arttıracak, bilim insanları tarafından tercih edilen ürünleri ülkemize kazandırmak amacıyla , medikal ve diagnostik sektörde dünya çapında ün kazanmış firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.
İnsan odaklı çalışmalarımız, konularında yetkin uzman eğitimli kadromuzla, sadece sektöre sunulan yeni ürünlerin tanıtılmasıyla yetinmeyip, bu ürünlerin cihazlara uygulanması ve sonuçlarının yorumlanması konusunda da laboratuvarda sorumlu personele ve klinisyenlere gerekli desteği sağlamaktadır.
Edirne’den Hakkâri‘ye kadar yayılan cihaz parkı ile ülke çapında yerinde hizmet veren firmamız, İstanbul ve Ankara merkezli faaliyet gösteren, konusunda yetişmiş Teknik Servis ve Uygulama Uzmanları ile güvenilir test sonuçlarının zamanında verilmesine yardımcı olarak, teşhis ve tedavinin hızlanmasına da katkıda bulunmaktadır.
Ülke geneline yayılmış bayi ağı ile medikal ve diagnostik sektöre daha hızlı ve etkin hizmet sunmayı, kuruluşundan itibaren kendine ilke edinmiş olan firmamız, birlikte çalıştığı çözüm ortaklarının bölgelerinde tanınmış ve saygın firmalar olmasına da ayrıca özen göstermektedir.
Çalışmaların her aşamasında kaliteden ödün vermemek amacıyla, ISO 9001 , ISO14001 ve OHSAS 18001 kalite standart belgelerini 2005 yılında, dünyaca tanınan bir belgelendirme kuruluşundan alan firmamız bu konuda da önderliğini sürdürmektedir
 
Anasayfa | Kurumsal | Temsilciliklerimiz | Hizmet Ağı | İnsan Kaynakları | Duyurular | İletişim